Dny inspirací pro mateřskou školu

Vydáno: 2 minuty čtení

Národní institut pro další vzdělávání, krajské pracoviště Jihlava si Vás dovoluje pozvat na celostátní vzdělávací program Dny inspirací pro mateřskou školu. Pokud si některý vzdělávací program vyberete a budete mít zájem se zúčastnit, přihlásit se můžete do 7. 6. 2013 buď:
1. elektronicky na www.nidv.cz  (programová nabídka, přihlášení do vzdělávacího programu, vyberte vzdělávací oblast (01)
2. vyplněnou přihlášku (viz příloha) zašlete poštou na adresu (viz níže)
3. elektronickou poštou na e-mail. adresu:  proskova@nidv.cz nebo vranova@nidv.cz

Dny inspirací pro mateřskou školu – spolu a tvořivě - 5. ročník

Celostátní třídenní vzdělávací program je určen pedagogům MŠ a je pojat jako komplex praktických, zážitkových metod. Probíhá formou interaktivního kurzu, který je rozdělen do 5 dílen, každá dílna je v rozsahu 4 vyučovacích hodin. Účastníci budou mít možnost navštívit všechny dílny:
1) Mateřská škola v kontextu kurikulárních změn
2) Dítě a ten druhý – osobnostně sociální rozvoj
3) Dítě a svět – etická výchova
4) Dítě a jeho tělo – taneční a pohybové činnosti
5) Dítě a společnost – výtvarně-pracovní činnosti Lektorují zkušení lektoři NIDV. Pozvánku s podrobným popisem dílen, časový harmonogram, včetně přihlášky na seminář a ubytování + stravování Vám velmi rádi zašleme e-mailem na vyžádání.

Doporučeno:

pedagogům MŠ, Změna termínu!

Poplatek:

Pracoviště:

Jihlava

Garant:

Zuzana Prokšová

Místo konání:

Střední škola obchodu a služeb Jihlava, Karolíny Světlé 2, Jihlava

Lektor:

PaedDr. Jana Svobodová,
Štěpánka Maryšková,
Mgr. Věra Krejčová, Ph.D.,
Jitka Bonušová,
Mgr. Jana Venclová

Datum konání:

17., 18. a 19. června 2013

Počet hodin:

20 vyučovací(ch) hodin(y)

Ubytování a stravování není zahrnuto v účastnickém poplatku.