Co s tabletem ve výuce?

Vydáno: 2 minuty čtení

Škola zakoupila tablety. Co s nimi? Nebojte se, že na nich budou žáci umět líp než Vy. Vy totiž můžete mít úžasného rádce hned vedle sebe!

Líbil by se Vám jednoduše popsaný průvodce, který Vám ukáže, jak tablet použít ve výuce a jaké aplikace použít?

Naši publikaci sepsali Ti, kdo všechny možné technologie včetně tabletu při výuce již dlouho používají. Vznikl tak soubor těch nejlepších tipů, jak efektivě zapojit tablet. Hlavním cílem bylo popsat všechny procesy a nápady srozumitelně a prakticky.

Hurá, učíme se s tabletem!

Kniha Učíme se s tabletem je koncipovaná tak, aby všichni žáci mohli s radostí zakřičet: "Hurá, učíme se s tabletem!"

Využít mobilní technologie ve vzdělávání může být úkol pro někoho nesnadný. A využívat je ve výuce pravidelně tak, aby to stále všechny bavilo, může být ještě těžší. My Vám s tím pomůžeme.

A navíc!

Kniha jako bonus obsahuje 122 praktických videí.

Co v knize naleznete?

• bohatou nabídku výukových aktivit
  • shrnují zkušenosti a doporučení pilotních škol, které už tablety začaly používat.

Pozornost je věnována třem nejrozšířenějším platformám pro mobilní operační systémy – Apple iOS, Google Android a Microsoft Windows.

Online podporu knihy naleznete na www.ucimesestabletem.cz.

Objednejte knihu ještě dnes!

Kniha s online podporou! První česká kniha, která se zabývá využitím tabletů ve škole, vlastně vůbec není jen kniha. Váže se k ní totiž také moderní online podpora, která obsahuje užitečné kontakty a odkazy, stejně jako 122 praktických videí. Zakoupit ji můžete v našem eshopu za 350 kč.

Zdroj: https://obchod.wolterskluwer.cz/cz/ucime-se-s-tabletem-vyuziti-mobilnich-technologii-ve-vzdelavani.p2083.html