Adresnou podporu Národního pedagogického institutu školy vítají

Vydáno: 1 minuta čtení

Předprázdninové vydání Speciálu (nejen) pro podporu výuky na dálku je zaměřeno na problematiku podpory žáků ve využívání technologií, rozvoje informatického myšlení a digitální gramotnosti a na zkušenosti a příklady dobré praxe z adresné podpory, kterou Národní pedagogický institut ČR ve spolupráci s MŠMT poskytoval školám v období od jejich uzavření do současnosti.

Dále obsahuje zkrácenou verzi rozhovoru ředitelky NPI ČR Heleny Plitzové na téma distanční výuky, který poskytla Českému rozhlasu Plus. Celý si jej můžete poslechnout ZDE v čase 7:12. Nechybí ani přehled webinářů NPI ČR s odkazy na záznam, které najdeteZDE, a pravidelná rubrika ke Společnému vzdělávání s tipy, jak lze zábavným způsobem posilovat češtinu u žáků s odlišným mateřským jazykem v době letních prázdnin.

Pokud vás zajímá, co chystají na léto a začátek podzimu projekty ESIF, realizované NPI ČR, přečtěte si přílohu Speciálu.

Zdroj: NPI ČR