Co nabízí portál Řízení školy online

Řízení školy online je webová aplikace, díky které získáte jistotu v řízení a vedení školy.

Roční předplatné nabízíme v několika variantách, abyste si mohli vybrat a využívat jen to, co pro svoji školu opravdu potřebujete.

Podrobné srovnání jednotlivých možností webové aplikace najdete v nabídce předplatného

Nástroje, které získáte s webovou aplikací Řízení školy online:

Pracovní situace – přináší řešení pro každou situaci

Co obsahují pracovní situace?

• Řešení každodenních i raritních situací z vaší praxe ze všech oblastí řízení a vedení školy.
  • Vzory a související předpisy, vždy v platném znění a s možností sledování historie změn legislativní normy.

Poradna - Individuálně, odborně a lidsky

Proč využívat naší poradny?

• Nebudete sami. Poraďte se s námi a s širokým spektrem našich odborníků od právníků po psychology, kteří jsou vám připraveni pomoci.
  • Položte v Poradně svůj vlastní dotaz, nebo si přečtěte odpovědi na otázky vašich kolegů.

Kalendář událostí - kryje vám záda

Připomene vám:

• důležité události a povinnosti nejen managementu škol.

Získáme s ním:

• 100% kontrolu a přehled, co je potřeba udělat.

Tip

• vytvořte si vlastní události.

Můj šanon - Vám na míru

Nastavte si celou aplikaci přímo pro sebe:

• články, které vás zajímají
  • sledovaná témata, klíčová slova i autory
  • uložte si oblíbené články
  • Najdete faktury a informace o předplatném

Tip

• Najdete zde své faktury i informace o předplatném.

E- časopisy - časopisy, na které nikdy nesedá prach

Také máte plné poličky tištěných materiálů se zvýrazněnými důležitými informacemi doplněné několika lepíky? Ne vždy je snadné v nich něco najít zrovna, když je to potřeba. Všechna vydání časopisů máte připraveny na jednom místě. Nezaberou Vám místo a máte je kdykoliv po ruce.

Jaké další výhody časopisy v online podobě přinášejí?

• Vyhledávejte s lehkostí.
  • Ukládejte si potřebné články do oblíbených.
  • Pište si vlastní poznámky, které už nikdy nebudete složitě dohledávat.

Aktuality - S námi jste v obraze

V čem jsou aktuality užitečné?

• Ušetří vám hromadu času.
  • Každý den ráno najdete v Aktualitách na jednom místě informace týkající se školství z mnoha zdrojů.
  • Najdete zde také pozvánky na zajímavé akce, konference či možnosti zapojení se do zajímavých projektů.

Legistlativa - Kompletní, aktuální a s jistotou

V Řízení školy online najdete veškeré právní předpisy, garantované spolehlivým systémem ASPI (nejrozsáhlejší databázi odborných informací, především právních), vyhlášky, směrnice a další právní zdroje. To vše je zásadní pro to, aby vaše škola klapala.