DIGI roadshow pro ředitele škol

Vydáno: 1 minuta čtení

na všech krajských pracovištích NPI ČR už 6. 12.

Zahájení výuky nové informatiky a začlenění rozvoje digitálních kompetencí napříč předměty se blíží. Jak na změny ve vaší škole? Přijďte se zeptat odborníků, inspirovat se příběhy škol, které už začaly, podělte se o své zkušenosti a názory – nezůstávejte na změny sami!

Národní pedagogický institut České republiky připravil prezenční setkání ředitelů základních škol s odborníky NPI ČR i s kolegy, řediteli dalších škol, ve všech krajských městech. Setkání se koná v prostorách krajských pracovišť NPI. Součástí programu je také úvodní online seznámení s výsledky průzkumu ve školách a závěrečné sdílení inspirativních příkladů napříč republikou.

Přijďte s námi diskutovat a společně řešit problémy spojené se změnami výuky v oblasti informatiky a digitálních kompetencí. Prezenční setkání začínají v celé republice ve 14 hodin – bližší informace a přihlášky na setkání v jednotlivých krajích na https://revize.edu.cz/digiroadshow

Zdroj: NPI ČR